Skip to content Skip to footer

Donderdag 7 december

17.00 - 21.00Kerstman
19.00 - 21.00Popkoor O Jee

Vrijdag 8 december

16.00 - 21.00Kerstman
19.00 - 21.00AC Brass
19.00 - 21.00Vocal Group Pitch Control

Zaterdag 9 december

13.00 - 21.00Kerstman
14.00 - 16.00Popkoor Focus
14.00 - 16.00Muziekvereniging Emergo
16.00 - 16.45Randstad Brass adventure
18.00 - 20.00CHEERS
19.00 - 21.00Popkoor Prestige Pro

Zondag 10 december

12.00 - 14.00Duo Blue Lavender
13.00 - 21.00Kerstman
12.30 - 14.00AGARN Brass Collective
14.00 - 16.00Muziekvereniging Emergo
14.00 - 16.00Archipel koor
16.00 - 18.00Zangroep Timeless
18.00 - 20.00Luscinia International Choir
18.00 - 20.00Lesley sings Presley and more
18.00 - 20.30Duo Peeckelharing

Maandag 11 december

19.00 - 21.00Vocal Group Kwasi Kloos

Dinsdag 12 december

16.00 - 21.00Kerstman
12.00 - 14.00Muzenkoor
18.00 - 20.30Muziek vereniging Haaglanden
20.00 - 21:00Vocal Group Orange Five

Woensdag 13 december

14.00 - 21.00Kerstman
13.00 - 16.00Kindermiddag - Uithof
15.00 - 17.00Danique en Estelle
18.00 - 19.00Vocalzz
19.00 - 21.00BINGO
19.00 - 21.00Theatergroep Spot

Donderdag 14 december

16.00 - 21.00Kerstman
17.00 - 19.00Saxuo
18.30 - 20.30The Keys
19.00 - 21.00Popkoor Mikado

Vrijdag 15 december

16.00 - 21.00Kerstman
17.00 - 19.00Ziemeljüra
19.30 - 20:30Popcore Allsounds
19.00 - 21:00Cantamus Alati
19.00 - 21:00Theatergroep Spot

Zaterdag 16 december

13.00 - 21.00Kerstman
14.00 - 16.00Mizzelto
14.00 - 16.00Popkoor Just for Fun
16:00 - 16:45 Pubquiz door Beeld & Geluid
16.30 - 18.30All Xclusive
19.00 - 20.00ChervoniKorali

Zondag 17 december

13.00 - 21.00Kerstman
12.00 - 14.00De Swingende Kerstbubbels
14.00 - 15.00Residentie Kamerkoor Bach
14.00 - 16.00Popkoor Joined Venture
16.00 - 20.00 FOcalicious
16.00 - 20.00Flowersound
17.00 - 19.00Dweilorkest Foutje Bedankt

Maandag 18 december

Gesloten

Dinsdag 19 december

13.00 - 21.00Kerstman
17.00 - 18.00Kinderkoor basisschool de Vliermeent
18.00 - 21.00Sing Along
19.00 - 21.00Theatergroep Spot

Woensdag 20 december

14.00 - 21.00Kerstman
13.00 - 16.00Kindermiddag - Uithof
17.00 - 18:00Jonge Violisten
19.00 - 20:30A Cappella koor Cantiamo
18.00 - 20:30Muziek vereniging Haaglanden
19.00 - 21.00Vocalgroup WE

Donderdag 21 december

16.00 - 21.00Kerstman
12.00 - 16.00Kerstmannen dixielandband
15.00 - 17:00The Brass Bells
17.00 - 18.00Jonge Violisten
19.00 - 21:00Theatergroep Spot
19.00 - 21.00Oekraïense programmering
19.00 - 21.00Ukrinian School 'Dzherelo' Amsterdam

Vrijdag 22 december

16.00 - 21.00Kerstman
14.00 - 16.00Ladies Vocal Group Vocality
19.00 - 21.00The Bokkers Family Singers
19.00 - 21.00Theatergroep Spot

Zaterdag 23 december

13.00 - 21.00Kerstman
12.30 - 14.00AGARN Brass Collective
16:00 - 16:45Pubquiz door Beeld & Geluid
19.00 - 21:00Corda Mezze Voce
19.00 - 21.00Theatergroep Spot
Go to Top